Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dobrovolní hasiči převzali na radnici ocenění

date_range 28.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
27. dubna převzal velitel valašskokloboucké výjezdové jednotky SDH Zdeněk Behanec z rukou starosty města Valašské Klobouky Dalibora Maniše ocenění šesti dobrovolným hasičům. Zasloužili si je za aktivní účast na zásazích, při kterých pomáhali s likvidací požáru i nebezpečných stavů. K výjezdu byli krajským operačním střediskem povoláni už šestkrát od začátku roku.

„Roman Petrůj, Rudolf Horáček, Jaroslav Vaňatka, Daniel Psota, Michal Psota a Zdeněk Behanec byli odměněni za svou příkladnou účast na pomoci spoluobčanům v ohrožení života a majetku. Ve několika případech zasahovali u požárů, většinou rodinných domů, dále se při sněhové kalamitě účastnili odklízení sněhové vrstvy z budov základní školy a asistovali jako technická pomoc při otevírání bytu," představil zásluhy členů kloboucké jednotky dobrovolných hasičů starosta Dalibor Maniš.

 

Foto

Velitel Zdeněk Behanec přebírá z rukou starosty Dalibora Maniše odměnu hasičům

foto MěÚ Val.Klobouky

 
Velitel šestnáctičlenného týmu jednotky dobrovolných hasičů Zdeněk Behanec vyjádřil své poděkování: „Ocenění hasiči si zaslouží velký dík za jejich obětavou a poctivou práci a čas, který své službě věnují. Městu Valašské Klobouky děkujeme za podporu a uznání, které nám tímto projevilo." Jak byl velitel starostou ujištěn, město bude i nadále činnost dobrovolných hasičů sledovat a podporovat ke kvalitní činnosti.

Výjezdová jednotka valašskoklobouckých dobrovolných hasičů je díky svému zařazení jako JPO III povolávána do akce podle Požárního poplachového plánu Zlínského kraje, v její oblasti působnosti jsou Valašské Klobouky a blízké okolí, mimo jiné Horní Lideč, Újezd a Brumov – Bylnice.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA