Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dodávka natlačila osobák pod kamion

date_range 30.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ke střetu dvou osobních aut došlo ve středu 29. srpna, před desátou dopoledne u odbočky na Bystřičku na Vsetínsku. Před křižovatkou musela kvůli odbočujícímu vozu zastavit nákladní souprava i za ním jedoucí auto značky Renault. Za nimi jedoucí dodávka Citroen už ale zabrzdit nestihla a do Renaultu narazila.

„Po nárazu byl vůz natlačen pod návěs kamionu a došlo ke zranění spolujezdce osobního vozu. Zraněného si do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje     více fotek

Zasahující hasiči u obou nabouraných vozidel provedli opatření proti vzniku požáru a za použití sorbentu zlikvidovali únik provozních kapalin z vraků vozidel.

„Po zadokumentování a převzetí místa události policií, provedla jednotka úklid střepů, použitých sorbentů a vrátila se na stanici," dodal mluvčí.

Zraněná osoba byla zdravotníky převezena k dalšímu ošetření do nemocnice.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA