Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dodávka skončila po smyku v potoce

date_range 31.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 30. prosince havarovali na Vsetínsku dva opilí řidiči. Auto jednoho z nich skončilo zatopené v potoce, druhý  havaroval do příkopu. Nehody si vyžádaly pouze jedno lehké zranění.

O půl dvanácté dopoledne nezvládl jízdu s dodávkou VW Caddy na namrzlé vozovce v Bystřičce dvaatřicetiletý muž z Růžďky. „Při jízdě dostal v levotočivé zatáčce smyk, přejel do protisměru a sjel do místního potoka, přičemž auto se postupně téměř ponořilo," uvedla mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

foto PČR Vsetín

Pětičlenná osádka však stihla z vozidla před potopením vystoupit. Při havárii nebyl nikdo zraněn. Řidič vozidla nadýchal po nehodě 0,3 promile. „Zadrželi jsme mu řidičský průkaz. Hrozí mu pokuta do 20 tisíc korun a zákaz řízení až na jeden rok," doplnila mluvčí. Potopený automobil vyprošťovali z potoka hasiči za pomocí jeřábu.

Další nehoda, při které byl řidič rovněž pod vlivem alkoholu, se stala v devět hodin večer v katastru obce Kelč. Třiatřicetiletý řidič z Kroměříže jel ve Fiatu Stillo ve směru od Kelče k obci Kunovice a vlivem silné podnapilosti v tříramenné křižovatce havaroval mimo silnici.

„Při nehodě se zranil v obličeji, proto ho převezla rychlá záchranná služba do nemocnice, kde zůstal hospitalizovaný. Tento řidič nadýchal po nehodě jedno a půl promile," dodala Javorková.

Je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky s trestní sazbou do tří let.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA