Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dodávka začala za jízdy hořet

date_range 30.Čvn, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V pátek (30. 6. 2017) odpoledne hořel dodávkový vůz v Hrádku na Vlárské dráze na Slavičínsku.

Požár dodávky na ulici Nádražní byl hasičům ohlášen v 16:48 hodin. „Na místo byli vysláni profesionální hasiči z požární stanice Slavičín, a také dobrovolní hasiči ze Slavičína a z Hrádku na Vlárské dráze. Dohromady vyjely k požáru dvě automobilové stříkačky a jeden dopravní automobil," informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

foto HZS Zlínského kraje

Dodávka Peugeot stála v době příjezdu hasičů těsně za křižovatkou a bránila plynulému provozu. Hasiči použili k dohašení požáru jeden vysokotlaký proud vody. Z vozidla během jízdy vytekly provozní kapaliny, které hasiči zasypali sypkým sorbentem.

„Řidič vozidla hasičům sdělil, že ho na požár upozornil kouř. Zastavil za křižovatkou vůz a po vystoupení uviděl, jak z motorového prostoru odkapávají hořící kapky. Jeden z protijedoucích řidičů zastavil a zapůjčil tři hasicí přístroje, čím došlo k omezení šíření požáru," popsal situaci Žemlička.

Na místo požáru se dostavil vyšetřovatel hasičů. Příčinou vzniku požáru je technická závada na elektroinstalaci. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena v předběžné výši 50 000 korun.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA