Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dodávku dostal z příkopu až jeřáb hasičů

date_range 20.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu (19.10.) v 17:02 hodin přijal operátor tísňové linky krajských hasičů oznámení o dopravní nehodě dodávky, ke které došlo na komunikaci z Velkých Karlovic směrem ke státní hranici se Slovenskem. Na místo události byla vyslána jednotka dobrovolných hasičů obce Karolinka.

„Havarovaná dodávka se nacházela v příkopu, asi tři metry pod úrovní komunikace. Hasiči z Karolinky zabezpečili vozidlo proti převrácení a provedli nezbytná protipožární opatření. Na místo události byl vyslán vyprošťovací automobil profesionálních hasičů z Otrokovic a jako posilová jednotka i profesionální hasiči ze stanice Vsetín," popsal sled událostí mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

U Velkých Karlovic havarovala dodávka    foto HZS Zlínského kraje     fotogalerie (8)

Po příjezdu vyprošťovacího automobilu byla dodávka vytažena z příkopu a naložena na vozidlo odtahové služby. Po dvacáté hodině byl zásah na místě události ukončen a jednotky se postupně vrátily na své stanice. „Havárie se obešla bez zranění osob," dodal Libor Netopil. 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA