Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dopravce chce mít vzdělané zaměstnance

date_range 23.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Největšímu autobusovému dopravci Zlínského kraje akciové společnosti ČSAD Vsetín se podařilo pro svůj projekt „Zvyšování kvalifikace zaměstnanců firmy ČSAD Vsetín a.s." získat téměř 7miliónovou finanční podporu z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).

Částka ve výši 5 876 tis. Kč bude poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu, 1 036 tis. Kč je příspěvkem státního rozpočtu.

„Hlavním cílem projektu je rozšíření a zdokonalení systému zvyšování kvalifikace zaměstnanců a rychlé zapojení nových zaměstnanců do pracovního procesu," uvedl Josef Růčka, výkonný ředitel dopravní společnosti ČSAD Vsetín.

 
Dopravce si od projektu slibuje zejména zvýšení konkurenceschopnosti dopravní společnosti.

„Vzdělávací aktivity jsou zaměřeny na všechny pracovníky společnosti. Bude se jednat o odborná školení profesní způsobilosti, výcviky v oblasti měkkých dovedností, kurzy na zvýšení počítačových dovedností, nebo jazykové vzdělávání," vysvětlil Růčka.

Realizace projektu je naplánována na 24 měsíců. Dopravní společnost zahajuje realizaci vzdělávacího projektu přípravou výběrových řízení na dodavatele daných vzdělávacích aktivit.

Více informací o projektu najdete na těchto webových stránkách

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA