Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dopřejte si relax v kvalitní sauně

date_range 30.Říj, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy Velké Karlovice se připojí k 5. ročníku Týdne saunování, který odstartuje již tento pátek 30. října. Pravidelně se do něj zapojují přední relaxační centra napříč Českou republikou. Wellness Horal mezi nimi opět nebude chybět.

„Při Týdnu saunování, ve dnech 30. října až 5. listopadu, budeme návštěvníkům mimořádně nabízet třikrát denně oblíbený Valašský saunový rituál. Při něm saunéři používají k polévání horkých kamenů v sauně slivovici a nabízejí peeling s různými bylinkami k potírání pokožky těla. Tento rituál je specialitou Wellness Horal, vymysleli jej naši saunéři a jinde v České republice ho nenajdete. Vůně slivovice mu dodává nezaměnitelnou atmosféru Valašska," uvedl ředitel Wellness Horal Martin Pařízek.

Saunér ve Wellness Horal            Foto archiv Resort Valachy

V sobotu 7. listopadu se pak uskuteční Saunová noc s koupáním v termálních bazénech a saunováním za svitu svíček v prodloužené otevírací době do půlnoci. Osvětlená svíčkami bude i venkovní terasa v saunovém světě, jejíž atmosféru nyní umocňuje nová výstava exteriérových plastik zapůjčených zlínskou Galerií Kincová. Saunové rituály se během Saunové noci budou konat každou hodinu.

Cílem Týdne saunování je upozornit na začátek hlavní saunové sezóny s příchodem podzimu a přinášet osvětu a popularizaci saunování. Akci pořádá Česká asociace saunérů.

Relaxační centrum Wellness Horal patří k předním propagátorům saunování a to nejen mezi dospělými. Denně od 8 do 10 hodin zde probíhá také saunování dětí se speciálním dětským saunovým rituálem.

http://www.wellnesshoral.cz/

-pr- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA