Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dostat se k požáru bylo komplikované

date_range 29.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 28. září v 11:05 hodin vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů ze stanice Vsetín a jednotku dobrovolných hasičů z Karolinky k hlášenému požáru dutého kmene stromu. Ke vzniku požáru došlo po kácení stromu motorovou pilou při lesní těžbě ve špatně přístupném a zalesněném terénu poblíž Karolinky.

Dostat se k požáru bylo komplikované      foto: Hasičský sbor města Karolinka      další foto (7)

Cesta k místu hlášené události byla pro těžké cisterny hasičů tvrdým oříškem. Po rozježděné a bahnité lesní cestě se k místu zásahu dostali jako první hasiči z Karolinky se svým terénním vozidlem a následně i cisternou TATRA 148," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil. Od hořícího kmene stromu je pak dělilo ještě více jak sto metrů prudkého srázu. Po něm hasiči natáhli asi 150 metrů hadic. „Uhašení kmene pak už bylo dílem okamžiku. Po předání místa zásahu hajnému se stejně komplikovanou cestou hasiči vrátili na svou zbrojnici," dodal Libor Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA