Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Duben nabídne relaxaci i gastro zážitky

date_range 22.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Jarní čas mezi zimní lyžařskou sezónou a letními prázdninami si v Beskydech oblíbili všichni ti, kteří vyhledávají klid, nerušenou relaxaci a túry či cyklistické výlety probouzející se přírodou, při nichž často nepotkáte ani živáčka. V neposlední řadě je jarní mezisezóna také obdobím, kdy se hoteliéři snaží přilákat návštěvníky mimořádnými nabídkami a akcemi. Nechejte se nalákat třeba do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Jarní znovuzrození s masáží v ceně
Načerpat novou energii po zimě, relaxovat a užít si dobré jídlo můžete třeba ve Spa hotelu Lanterna, který na dubnové dny připravil pobyt Jarní znovuzrození s cenovým zvýhodněním a navíc bonusem – relaxační masáží v ceně. Čím více nocí, tím delší masáž obdržíte. V ceně je i neomezený vstup do hotelového L-Spa a blízkého Wellness Horal s termálními bazény, snídaně a večeře, pro kterou kuchaři chystají obohacení v podobě nabídky svěžích zdravých jídel pro štíhlou linii.

Spa day je v dubnuve dvou výhodnější
V dubnu se vyplatí zajet do Resortu Valachy za relaxací i na otočku, ideálně ve dvou. Spa hotel Lanterna nabídne neubytovaným hostům akci „1+ 1 za polovinu" na oblíbený relaxační balíček Spa day, který je cenovým a časovým kompromisem mezi „obyčejnou" masáží a wellness dovolenou. Zahrnuje masáž či obličejové ošetření dle výběru, tříchodové fitness menu k obědu a celodenní vstup do relaxačního centra L-Spa. Podmínkou je využití balíčku Spa day dvěma osobami v jednom dni – druhý, levnější je pak za polovinu.

 

Masáž Linda   foto Resort Valachy

Degustační večer s rakouskou vinařkou
Ve čtvrtek 2. dubna mají příležitost milovníci dobrého jídla a vína ve Spa hotelu Lanterna, kde se uskuteční Velikonoční degustační večer s veltlínským zeleným. Hostem bude rakouská vinařka Ingrid Goiss, která se zaměřuje na výrobu vína z odrůdy Veltlínské zelené. Ingrid představí svá vína a filozofii svého malého vinařství v kombinaci s menu, jehož součástí budou pokrmy z ryb, telecího, králičího i kachního masa.

Velikonoční speciality a VALACHY slivovice
Gurmáni si přijdou na své také v hotelu Horal, kde kuchaři připravují na pátek 3. až pondělí 6. dubna speciální velikonoční nabídku. Ochutnat můžete uzená králičí játra, netradiční hráškový krém s mátou a vaječnou sedlinou či pomalu pečeného beránka na rozmarýnu s velikonoční nádivkou. Třešinkou na dortu bude premiérové uvedení dlouho očekávané novinky – vlastní slivovice Resortu Valachy.

Po celý duben můžete zajít na atraktivní degustační menu To nejlepší z Valašska v zážitkové restauraci Vyhlídka. Kuchaři opět připravili čtyřchodové menu, které potěší nejen chuťové pohárky, ale díky ztvárnění na talíři také vaše oči.

Novinky ve Wellness Horal: Guava či Kakaové opojení
Relaxační centrum Wellness Horal na jarní dny připravilo novinku v podobě rozšíření nabídky Beauty salonu. Kromě obličejových terapií si zde nyní můžete dopřát i tělová ošetření přírodní kosmetikou Pure Fiji. Vyzkoušejte třeba Kakaové opojení, což je ošetření s výživou pokožky těla semletými kakaovými boby, nebo Guava osvěžující zábal proti stárnutí. Cena terapie zahrnuje časově neomezený pobyt ve Wellness Horal. Před ošetřením i po něm si tak můžete užívat koupání v termálních bazénech nebo relaxaci v saunovém světě s nabídkou saunových ritulů.

Speciální tip: Běžecká škola Miloše Škorpila
Víte, jak správně běhat? Ať už začínáte, nebo chcete vylepšit svůj styl, zúčastněte se Běžecké školy Miloše Škorpila ve dnech 23. – 26. dubna. V ceně je ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do wellness ve Spa hotelu Lanterna a každodenní praktické i teoretické semináře s legendou českého běžeckého sportu Milošem Škorpilem, který má na svém kontě řadu českých rekordů. Neváhejte s rezervací, zbývá jen posledních pár míst.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA