Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dům dětí chystá prázdninový program

date_range 31.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Na blížící se léto a zasloužené chvíle volna školáčků se připravuje i DDM Valašské Klobouky. Každoročně tu pořádají letní příměstské tábory a pobytové akce pro děti od 6 do 18 let.

Letní prázdniny otevře ve dnech 9.-13.7. oblíbený „cestovní" příměstský tábor, kde děti navštíví Gibon Park v Rožnově, zámek v Kroměříži, hrad Štramberk, aquapark v Uherském Brodě a přírodu valašských skal na Půlčinách. Pro tento týden je podle zájmu v jednání příměstský tábor na DDM pro nejmenší děti zaměřený na hry a tvoření.

V týdnu od 16.-20.7. se můžete těšit na dívčí příměstský tábor „Saxanin kouzelný týden", kde si děti vyrobí plno dárečků a zacvičí oblíbené diskotance.

Dětské tábory    fotoarchív DDM Valašské Klobouky

„Konec prázdnin … ???" se jmenuje pobytová akce ve dnech 27.-31.8. určená pro děti od 6 do 18 let. Poslední dny volna děti stráví v příjemném prostředí chatové osady na Jelenovské s využitím bazénu a okolní přírody. Máme připraveny celodenní hry, tvoření, cvičení i tanec, dramatické hříčky i folklorní hrátky. Program bude přizpůsobený věku dětí.

A potom už nás zase zavolá škola….

Informace k programu a přihlášky získáte přímo v budově DDM Valašské Klobouky, Mlýnská 432, nebo je najdete na www.ddmvk.cz  

Hana Tarabusová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA