Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dům ve Svatém Štěpáně na polosamotě v blízkosti lesa na prodej

date_range 16.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Dům na polosamotě v blízkosti lesa na prodej

Nabízím Vám k prodeji dvoupatrový dům na klidném místě v blízkosti lesa. Nachází se v obci Svatý Štěpán. Jedná se o poslední dům v obci. Pod okny přes cestu bublá splav horského potoka, nad domem se nachází starý lom a všude okolo je les. Svatý Štěpán je malá vesnice patřící pod město Brumov-Bylnice.

 

 

Dispozičně:

V přízemí se nachází dva obytné pokoje, kuchyň, koupelna, WC a kotelna s kotlem na tuhá paliva. V patře je kuchyň, obývací pokoj, ložnice, spíž a menší terasa.

 

Dům prošel výměnou oken a vchodových dveří. V některých místnostech je nová elektřina v mědi, nové omítky a dekorativní nátěry. Při zbudování další koupelny a WC lze dům rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky.

 

Přilehlé stavení lze využít jako sklad dřeva, dílnu, nebo upravit k příjemnému posezení. Parkování se nachází přímo na pozemku.

 

 

Svatý Štěpán je malá vesnice patřící pod město Brumov-Bylnice, vzdálená 13 km od Valašských Klobouk, 15 km od nájezdu na slovenskou dálnici D1 a půl hodiny jízdy do Trenčína. Základní potraviny můžete koupit v obchodě přímo v obci. Supermarket a všechny ostatní obchody jsou v Brumově-Bylnici, vzdálené pouhých 6 km, kde můžete vyrazit jak autem, tak po nově vybudované cyklostezce.

 

Rád Vám poradím také s financováním. Aktuální úrokové sazby začínají již na 1,64 %.
Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Volejte a pište kdykoliv.

 

V případě, že by jste chtěli prodat Váš dům, byt, nebo pozemek se stejnou péči, ozvěte se mi.

 

Tomáš Surovec

Tel.: 731 765 724
E-mail: surovec@realpremium.cz
Web: www.tomassurovec.cz

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA