Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dům na rohu v Kloboukách ovládne v neděli orient Maroka

date_range 18.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Přednášku pořádá Michal Floreš z Valašských Klobouk

Maroko, to je brána do orientu afriky. Tak i tyto slova jistě zazní v neděli v Domu na rohu, kde proběhne od 17:00 cestovatelská přednáška, kterou pořádá Michal Floreš z Valašských Klobouk.

 

Milovníci cestování a exotických krajin mohli již v minulosti navštívit jeho přednášky, kde posluchačům vyprávěl o svých cestách po Vietnamu, Kambodži, Thajsku, Keni, Tanzánii, nebo třeba Zanzibaru.

 

„Původně sem ani nezamýšlel, že bych tuhle přednášku uspořádal, ale pak jsem si řekl, že když mi, díky covidovým restrikcím, nevyšla přednáška o Malajsii, Singapuru a Bruneji, rozhodl jsem se, že se rád podělím o své zážitky z Maroka, z této nádherné a podle mého názoru, ještě tak moc neobjevené a turisty nezkažené země. Že je toho vlastně hodně zajímavého, s čím se můžu podělit s posluchači,“ řekl Michal Floreš.

 

Cestu podnikl koncem srpna se svou známou Michaelou Novotnou z Liberce, se kterou v minulosti (a dalšími účastníky) podnikl cestu po Keni, Tanzánii a Zanzibaru.

 

„Maroko mi dlouho leželo v hlavě a když Míša souhlasila, že by se tam taky ráda podívala, neváhal jsem ani minutu a začali jsme vymýšlet plán cesty. Mnoho lidí se domnívá, i já se přiznám, že jsem si to myslel, že Maroko je jen poušť, velbloudi, palmy… Ale až tam jsem poznal, že to tak vůbec není. Ale víc vám řeknu až v neděli,“ uzavřel Michal a závěrem dodal: „Všichni jste srdečně zváni! Doufám, že sem tam sejdeme v co největším počtu.“

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA