Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dva zranění při střetu osobáku s dodávkou

date_range 30.Pro, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Jen několik metrů před začátkem obce Slopné došlo v úterý po deváté hodině k dopravní nehodě osobního vozidla zn. Renault Scenic a dodávky zn. VW Transporter. Osobní vozidlo narazilo svou pravou staranou do přední části dodávky. „Při nárazu došlo ke zranění řidičky osobáku i jejího spolujezdce. Ten zůstal po střetu ve vraku vozidla zaklíněn. Osoby přepravované v dodávce vyvázly bez zranění," uvedl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

 Dopravní nehoda si vyžádala dva zraněné (foto HZS Zlínského kraje)   další fotky (4)

Bezprostředně po oznámení události na tísňovou linku krajských hasičů ve Zlíně, byly na místo vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Slavičín a Luhačovice. Luhačovická jednotka dorazila na místo jako první. „Zraněného spolujezdce se podařilo hasičům z vozidla vyprostit bez použití technických prostředků. Stejně jako řidička skončil v péči posádky zdravotnické záchranné služby," řekl tiskový mluvčí.

Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování místa policisty dokončili hasiči likvidační a úklidové práce.

„Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla komunikace zcela uzavřena," dodal Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA