Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dvaačtyřicetiletý muž skončil na záchytce

date_range 30.Bře, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Na záchytné stanici v Kroměříži strávil noc z pátku na sobotu dvaačtyřicetiletý muž ze Vsetína, který v silné opilosti budil veřejné pohoršení na vsetínském vlakovém nádraží. Odvezli jej tam místní strážníci po několikerém upozornění.

Incident se odehrál v pátek v půl páté odpoledne. „Muž, u něhož jsme naměřili 3,2 promile alkoholu v dechu, opakovaně narušoval veřejný pořádek a obtěžoval personál a cestující ve vestibulu vlakového nádraží," informoval zástupce ředitele vsetínské městské policie Libor Vráblík. Strážníci muže dvakrát marně napomenuli, potřetí jim ale došla trpělivost. „Na základě dohody s lékařem byl muž odvezen na nejbližší záchytnou stanici, to znamená do Kroměříže," pokračuje Vráblík.

 

Provinilec tak bude muset uhradit náklady související s pobytem na záchytné stanici ve výši 12 700 korun, navíc kvůli svému jednání skončí i před přestupkovou komisí.

Pro vsetínskou městskou policii se jedná o druhý případ od začátku letošního roku, kdy obecní policie získal zákonné oprávnění k převozu mimo teritorium obce.

Eva Stejskalová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA