Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dvanáct dětí bylo přijato do řad Klobučanů

date_range 24.Čvn, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Letos už podruhé přivítali na valašskokloboucké radnici nové občánky města. V sobotu 21. června byli Marek Drga, Jakub Měšťánek, Jan Novák, Filip Trčka, Vilém Janošík, Patrik Šimoník, Alice Zvonková, Adéla Šomanová, Ondřej Podešť, Jakub Kovář, Sebastian Švach a Samuel Vintr slavnostně přijati do řad Klobučanů.

Přítomným rodičům gratuloval místostarosta Martin Janík a jménem vedení města popřál jim a jejich dětem pevné zdraví, štěstí a hodně radosti. V slavnostním programu vystoupily s pásmem básniček a písniček děti ze základní školy. Po podpisu pamětní knihy si maminky odnesly kytičku a pro děti byl již tradičně připraven pamětní list, plaketa Klobuckého občánka a další dárky, a to jak od města Valašské Klobouky, tak od zástupců Rodinného centra Kaštánek.

 Vítání občánků (foto Brigita Olivová)   …další fotky

„Poděkování za krásné kulturní zpestření patří žákům základní školy a jejich učitelce Magdě Rozmánkové, za hudební doprovod Františku Maňasovi, za asistenci Ludmile Šulcové z Českého červeného kříže a za pořízení fotografií Brigitě Olivové," vyjádřila díky Soňa Kovaříková z odboru matriky a evidence obyvatel.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA