Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dvě auta skončila po haváriích na střeše

date_range 01.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Během posledního prázdninového dne tedy v úterý 31. srpna, vyjížděli vsetínští policisté celkem k osmi dopravním nehodám. Informovala o tom jejich mluvčí Lenka Javorková. Na některých z nich se podepsalo nepříznivé deštivé a větrné počasí.

Plné ruce práce měli vsetínští dopravní policisté už od osmi rána. Dvě auta se například srazila v Brankách, ve Vsetíně řidič náklaďáku poškodil zaparkované auto. K dalším kolizím došlo i u Bystřičky a v Rožnově pod Radhoštěm. Dvacet minut před šestnáctou hodinou řešili i kolizi dvou aut u Vsetína na Bobrkách.

„Větší komplikace způsobila taktéž havárie nákladního auta u Jabůnky, jemuž sjel přívěs do příkopu," sdělila Javorková. Vozidlo zůstalo na cestě, kde blokovalo jízdní pruh. „Na frekventovaném tahu mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím se začaly tvořit kolony. Trvalo několik hodin, než byla cesta zcela průjezdná."

 

Havárie v Prlově    foto PČR Vsetín

 
Nepříznivé počasí se podepsalo na havárii vozidla v Prlově. Došlo k ní krátce po čtvrté hodině odpoledne. „Řidič BMW na rovném úseku vjel do kaluže, dostal smyk, přejel do protisměru a poté do příkopu, kde narazil do betonového propustku," popisuje další z událostí Lenka Javorková. Vozidlo se převrátilo na střechu narazilo do oplocení domku a do uskladněných dřevěných hranolů. Ty se sesunuly na plynovou přípojku. „K úniku plynu naštěstí nedošlo. Jednatřicetiletý řidič vyvázl bez zranění, jeho spolujezdec utrpěl lehké zranění," dodala.
 

Havárie v Lužné    foto PČR Vsetín

 
Další hrozivě vypadající nehoda se stala brzy nad středečním ránem v obci Lužná. Čtyřiatřicetiletý řidič Opelu Omega zřejmě kvůli mikrospánku vyjel při projíždění zatáčky vlevo mimo komunikaci na trávu, kde čelně narazil do sloupu veřejného osvětlení a dopravní značky. Řidič kupodivu vyvázl bez zranění. Dechová zkouška byla podle slov Javorkové negativní.
 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA