Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dvojitý úspěch slaví hornolidečští policisté

date_range 29.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Již po sedmé se 19. února letošního roku sešli v prostorech Valašského národního divadla v Karolince pracovníci Územního odboru Vsetín ke služebnímu shromáždění. Nejlepší policisté a pracovníci tady převzali z rukou náměstka krajského ředitele Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk. Mgr. Bohdana Varyše, ředitele kanceláře krajského ředitele plk. Mgr. Pavla Nesvadby, ekonomického ředitele Mgr. et Mgr. Martina Staňka a vedoucího územního odboru Vsetín plk. Mgr. Ladislava Pajdly ocenění za svou práci.

Na programu bylo i vyhodnocení nejlepších pracovníků a to v kategoriích Občanský zaměstnanec roku, Policista roku, Náčelník roku a Tým roku vše za rok 2015.

Občanským zaměstnancem roku se již počtvrté stal pan Milan Roman, který pro policii na různých místech pracuje přes sedmnáct let.

Policista roku
V nominacích do této kategorie se objevili: por. Mgr. Jiří Mičola vyšetřovatel oddělení obecné kriminality, pprap. Bc. Jana Poláchová z obvodního oddělení Horní Lideč a prap. Vojtěch Dujka z obvodního oddělení Jablůnka. Poprvé v historii v této kategorii zvítězila žena tedy pprap. Bc. Jana Poláchová, která je v řadách policie dvanáct let. Prošla službami cizinecké, dopravní i pořádkové policie, třetím rokem je jejím působištěm obvodní oddělení Horní Lideč.

Vpravo vítězka kategorie Policista roku 2015 pprap. Bc. Jana Poláchová               foto: PČR

Náčelník roku
Do kategorie Náčelník roku byli nominováni: npor. Bc. Ivan Tözser vedoucí obvodního oddělení Valašské Meziříčí, npor. Bc. Milan Růžička vedoucí oddělení hospodářské kriminality a npor. Bc. Marek Kamenčák vedoucí obvodního oddělení Horní Lideč. Již třetího vítězství v této kategorii dosáhl npor. Bc. Marek Kamenčák, který přišel na obvodní oddělení z pohraniční policie, prošel všechny posty až po post vedoucího.

Vpravo vítěz kategorie Náčelník roku 2015 npor. Bc. Marek Kamenčák                foto: PČR

Z vítězství v kategorii Tým roku se poprvé radovalo největší oddělení územního odboru a to obvodní oddělení Vsetín.

Závěrečné slovo slavnostního večera patřilo náměstku krajského ředitele plk. Mgr. Bohdanovi Varyšovi, který poděkoval za odvedenou práci policistům i občanským zaměstnancům.

Výtěžek z této akce pořádané ve spolupráci s městem Karolinka a nezávislým odborovým svazem Policie ČR bude věnován Nadaci policistů a hasičů, jež podporuje rodiny pozůstalých policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA