E.ON Junior Cup přinesl Brumovu 3. místo

date_range 19.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality

Sportovní klub Slovácká Viktoria Bojkovice zorganizoval v sobotu 18. června regionální kolo 7. ročníku největšího turnaje desetiletých fotbalistů v České republice pod názvem E.ON Junior Cup. Účastníky turnaje byly nejlepší mládežnické týmy z celého regionu, které byly nalosovány do dvou základních skupin. V nich se utkaly každý s každým a do semifinále postoupily dva nejlepší.

Brumovští mládežníci opět prokázali svoji kvalitu a dokázali v souboji o 3. místo přehrát fotbalisty z Uherského Brodu v poměru 3:0. V semifinále Valaši nestačili na pozdějšího vítěze FC Slovácko, kterému podlehli 0:4.

foto Radek Holík    více fotek

V atraktivním finálovém utkání předvedla obě mužstva výborný fotbal. Vítězství v turnaji a postup do velkého finále zaslouženě získalo přesvědčivým vítězstvím nad tradičním rivalem – zlínskou Tescomou – 1. FC Slovácko. Na oficiálních stránkách E.ON Junior Cupu – najdete i další podrobnosti, fotografie a dokonce videozáznamy z jednotlivých utkání bojkovického turnaje – zde je odkaz