E.ON Junior Cup vyhrál Uherský Brod

date_range 25.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

V sobotu 22. června se uskutečnilo na slavičínském hřišti patnácté kolo turnaje E.ON Junior Cup pro žáky do deseti let. Jde o největší turnaj svého druhu v České republice a nabídl napínavé zápasy plné emocí, bohatý doprovodný program, soutěže a novinky.

Součástí turnaje byl velký doprovodný program pro celou rodinu, který je bohatší o mnoho novinek. První z nich je E.ON Fotbalový park. Jedná o různé a někdy i netradiční tréninkové fotbalové pomůcky. Pochází z produkce fotbalové školy Michaela Rumeniggeho, kde už několik let slouží k tréninku mladých fotbalistů. V České republice je tento tréninkový program výjimečnou záležitostí.

Sobotní E.ON Junior Cup vyhrál nakonec Uherský Brod. Dařilo se i mladým Klobučanům, kteří skončili na vynikajícím druhém místě. Domácí celek pak skončil na lichotivém pátém místě. Dívky Slovácky se vyrovnaly svým protějškům a obsadily šestou příčku, navíc Tomečková byla vyhlášena nejlepší hráčkou celého turnaje.