Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Exhibicionista na sousedy nebere ohledy

date_range 31.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Těžko říct, co vede staršího muže k tomu, aby pracoval na zahradě svého domu úplně nahý, a to i v přítomnosti sousedů, jejichž udivené pohledy mu zřejmě vůbec nepřekáží.

Policisté z Vizovic přijali v úterý 30. května odpoledne oznámení od čtyřiatřicetileté ženy z Vizovic o nestandardním chování jejich dvaašedesátiletého souseda, který se po zahradě svého rodinného domu běžně pohybuje bez oblečení i spodního prádla a pracuje. Žena bydlí v sousedním rodinném domě společně se svým téměř ročním synem, s nímž často tráví čas na zahradě, z níž se jim naskýtá nelibý pohled na pracujícího souseda.

Ilustrační obrázek

„Nemrava, nedbajíc pohoršených pohledů, chodí po své zahradě nahý, i když jsou obyvatelé obou sousedních domů na svých zahradách. Po upozornění se jde vždy obléknout, ale následující den se tentýž scénář opět opakuje. Jeho podivné chování vzbuzuje u sousedů minimálně údiv, u některých šok či zděšení," uvedla tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Policisté prověřují nemorální chování staršího muže jako podezření z trestného činu výtržnictví, za které mu hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA