Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fabia v potoce a nehoda tří vozidel ve Valašských Kloboukách

date_range 11.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda v Poteči. Foto: HZS

V sobotu 10. září krátce před devátou hodinou přijalo operační středisko hasičů oznámení o nehodě osobního automobilu Škoda Fabia v Poteči. Na místo nehody operační důstojník vyslal jednotky HZS Zlínského kraje stanice Slavičín a Valašské Klobouky. Zasahovala také zdravotní záchranná služba. Řidič strhl řízení zřejmě kvůli psovi, který na něj skočil.

 

„Po příjezdu jsme zjistili, že osobní automobil je v potoce. V době nehody byly v autě 2 osoby. Jedné zraněné osobě jsme poskytli první pomoc a později ji předali Zdravotnické záchranné službě Zlínského kraje. Zraněná osoba byla převezena do nemocnice,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička. Protože z vozidla unikaly provozní kapaliny, hasiči zajistili provizorní sorpční hráz.

 

Velitel zásahu si pro vytažení havarovaného automobilu vyžádal příjezd vyprošťovacího automobilu ze stanice Zlín.

 

Řidič vozidla pravděpodobně dostatečně nezabezpečil přepravované zvíře, aby ho při jízdě neohrozilo.„Přepravovaný pes se při jízdě lekl a skočil na řidiče, ten strhl řízení a vjel do koryta potoku,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů por. Bc. Monika Kozumplíková.

 

Nehoda v Poteči. Foto: HZS

 

Dopravní nehoda tří vozidel ve Valašských Kloboukách

 

Ke střetu tří osobních vozidel došlo v pátek odpoledne ve Valašských Kloboukách na ulici Cyrilometodějská. I tady zasahovali hasiči kvůli úniku provozních kapalin, ke kterému došlo po nehodě.

 

Nehoda ve Valašských Kloboukách. Foto: redakce

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA