Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fabie sjela ze silnice, skončila až u kolejí

date_range 23.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Bez zranění osob a úniku provozních kapalin skončila dopravní nehoda osobního vozidla zn. Škoda Fabia, ke které došlo v sobotu okolo osmé hodiny ranní v obci Karolinka.

„Vozidlo sjelo z vozovky a zůstalo stát v příkopu v bezprostřední blízkosti železniční tratě. Na operační středisko krajských hasičů byla události oznámena v 08:13 hodin," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto: HZS

Jako první dorazili na místo nehody hasiči místní dobrovolné jednotky. Ty pak následovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín. Současně s vysláním jednotek byl cestou operačního střediska drah zastaven také provoz na železniční trati. 

„Ten byl obnoven v 09:19 hodin, kdy bylo havarované vozidlo vytaženo zpět na komunikaci a místo zásahu předáno veliteli jednotky drážních hasičů HZSP SŽDC Přerov. Vytažení vozidla provedli dobrovolní hasiči z Karolinky za použití navijáku svého zásahového vozidla," doplnil Libor Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA