Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Facebook města zdolal hranici 600 fanoušků

date_range 25.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Město Valašské Klobouky loni rozjelo testovací provoz svého oficiálního facebookového profilu, který mohou lidé najít na adrese www.facebook.com/valasskeklobouky. Začátkem letošního roku přešel tento interaktivní komunikační kanál do ostrého provozu a stal se plnohodnotným prostředkem komunikace s občany a dalšími uživateli. Před několika dny překonala oblíbenost profilu hranici 600 fanoušků.

„Facebook považujeme za důležitý komunikační prostředek především směrem k mladší generaci, pro kterou je důležitá aktuálnost informací a možnost interakce. Mezi fanoušky jsou navíc v řadě případů lidé žijící v různých městech České republiky i v zahraničí, pro něž se profil stává prostředkem kontaktu s rodným městem a krajem," pověděl tajemník Karel Švach. „Naše poděkování patří Haně Bednářové, která profil zřídila, provedla jej celou testovací fází a předala nám ho výborně nastartovaný. Ve spravování na ni dnes skvěle navazuje Sandra Novotná Kollerová," dodal.

K 22. březnu má facebookový profil Města Valašské Klobouky 605 fanoušků. Z 66% se jedná o ženy. Věkové rozložení uživatelů se pohybuje od teenagerů po seniory, avšak nejsilněji jsou zde zastoupeni mladí lidé. Celkem 34% fanoušků je ve věku mezi 25 až 34 lety, 31% ve věku od 18 do 24 let a 14% má mezi 35 až 44 lety.

Vedle fanoušků z Česka si profil oblíbili také lidé žijící ve Spojených státech amerických, ve Velké Británii, na Slovensku, v Nizozemsku, Belgii, Francii a dalších zemích celého světa. Návštěvníci nejvíce reagují na fotografie a soutěže, diskutují o aktuálním dění ve městě a využívají také možnosti klást dotazy na různá témata a přinášet náměty, jimiž by se podle nich mělo vedení města zabývat.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA