Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Felicia skončila na střeše mimo silnici

date_range 29.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Dne 28.09.2015 v 18:29 hodin byla operačnímu středisku hasičů ve Zlíně nahlášena dopravní nehoda jednoho osobního vozu u obce Smolina u Valašských Klobouk. „Bylo nám sděleno, že auto je na střeše a v něm je jedna zraněná osoba s poraněním hlavy. K nehodě jsme vyslali jednotku profesionálních hasičů z požární stanice Valašské Klobouky," uvedl za hasiče nprap. Roman Žemlička.

Dopravní nehoda u obce Smolina         Foto: HZS Zlínského kraje          Další foto (4)

V osobním vozidle Škoda Felicia jely čtyři osoby. Při příjezdu hasičů bylo už auto na kolech. „Řidička byla zraněná na hlavě a silně krvácela. Hasiči provedli na vozidle protipožární opatření a ženě poskytli předlékařskou pomoc. Zraněnou osobu si následně převzali zdravotníci a po ošetření ji, spolu s dalším spolucestujícím, odvezli do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně," popsal situaci Roman Žemlička.

Z havarovaného vozu nevytékaly provozní kapaliny. Hasiči zůstali na místě a osvětlovali místo havárie pro potřeby Policie České republiky ve věci šetření příčin nehody. Odtažení vozu si zajistil majitel auta.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA