Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Felicia smetla ve Vsetíně cyklistku

date_range 31.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 30. července v 19:14 hodin přijalo operační středisko zlínských hasičů hlášení o dopravní nehodě osobního motorového vozidla, které vjelo do obchodního centra na ulici Smetanova ve Vsetíně.

„Na místo události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Vsetín s jedním zásahovým vozidlem, která k objektu obchodního centra přijela za dvě minuty od výjezdu ze stanice," uvedl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

Podle slov mluvčího hasiči na místě zjistili, že došlo ke kolizi osobního vozidla Škoda Felicia s cyklistkou. Po nárazu zůstalo její kolo zachyceno pod osobním vozidlem, které dále pokračovalo v jízdě až do okamžiku, kdy narazilo do dvoukřídlých plechových vrat provozovny obchodního centra.

„Podle prvotní výpovědi posádky vozidla došlo pravděpodobně k selhání brzd. Při střetu došlo také ke zranění cyklistky, kterou si do další péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby," doplnil Netopil.

Hasiči provedli kontrolu a zabezpečení osobního vozidla a po převzetí místa události policií se vrátili na svou stanici. Okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření PČR.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA