Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Felicia tažená na laně vjela do protisměru. Nehoda uzavřela silnici

date_range 29.Lis, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda u Petrůvky. Foto: HZS

Komunikaci z Luhačovic na Petrůvku uzavřela v neděli dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Ke střetu došlo poté, co tažené vozidlo Škoda Felicia vjelo při jízdě do kopce do protisměru, kde v danou chvíli dolů jela řidička vozidla Seat. Ta po nárazu sjela se svým autem mimo silnici a skončila v lese.

 

„Řidič vozidla tovární značky VW, který táhl Škodu Felicia vyvázl bez zranění. Řidič zdemolované Škody Felicia zůstal po nárazu ve vozidle zaklíněn. Na pomoc mu přijeli hasiči ze stanic Luhačovice a Slavičín, kteří jej s pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení dostali ven z vraku a předali posádce zdravotnické záchranné služby. Ta muže transportovala do krajské nemocnice ve Zlíně. Řidička vozidla Seat taktéž skončila v péči záchranářů,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Nehoda u Petrůvky. Foto: HZS

Po střetu vozidel došlo k úniku provozních kapalin, které hasiči zasypali sorbentem. Dále u vozidel odpojili autobaterie a provedli protipožární opatření. Vrak vozidla Škoda Felicia zajistili proti pohybu.

 

Silnice v době zásahu složek IZS byla obousměrně uzavřena a dopravu po objízdných trasách odkláněli policisté. Ti také šetří příčinu a okolnosti nehody. Hasiči na závěr provedli úklid vozovky.

Nehoda u Petrůvky. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA