Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Festival Srdeční záležitost v Horní Lidči začne vyjížďkou motorkářů

date_range 29.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační koláž

V Horní Lidči o víkendu startuje festival Srdeční záležitost. A to doslova.  Celý festival začne vyjížďkou motorkářů po okolí. Program sobotního dne startuje už ve 13:30.

 

Aktuálně módní nostalgie vztahující se k časům minulým by neměla dávat zapomenout, čím žije Valašsko dnes. Na plody práce místních lidí a firem, bez kterých by nebylo možné hlásit se k valašským kořenům. A také, jak se dnes tito lidé po práci baví a jak relaxují. Tuto ideu by měli podepřít čtyři základní pilíře, na kterých festival staví:

 

DOBRÁ ZÁBAVA. Členové místního Jawa klubu připravili řadu soutěží, které budou zpestřovat program festivalu po celé odpoledne. Motorkářskou atmosféru doplní také výstava veteránů a uměleckých fotografií. Celým festivalem bude provádět moderátor rádia RockMax Vašek Řepa.

 

DOBRÉ JÍDLO. K dispozici budou speciality z hovězího masa od místní firmy Agrofyto ( burgery, guláš, cigáro z udírny aj.),  grilované maso,  klobásy a sýry, valašská kyselice, koláčky, frgály a čerstvé pečivo z Pekárny u mlýna.

 

Festival Srdeční záležitost budeme vysílat živě. Odkaz na přímý přenos najdete v sobotu 31. 8. na titulní straně regionvalassko.cz

DOBRÉ PITÍ. V nabídce bude 9 druhů čepovaných piv (v prvé řadě pivovar Hrádek se svými speciály),  čepovaný radler a cider, bude představena nová, vlastní řada čepovaných vín z S – marketu a také  moravský burčák.  Pro čistou hlavu budou v nabídce domácí limonády a nealkoholický radler.

 

DOBRÁ MUZIKA – hlavním magnetem bude zřídka vystupující kapela Ciment, která je ztělesněním současné valašské hudby odkazující se na valašský folklor. Dále regionální legendy Intolerance a Ocelot.  Po delší době vystoupí také skupina Kokobent a další regionální seskupení Hard Rain. Z Prahy přijedou The Latecomers  a představí se nedlouho hrající formace Janušak. Celý festival zakončí taneční zábava se skupinou Defect.  Ti odvážnější z řad návštěvníků si mohou vyzkoušet karaoke s živou kapelou.

 

 

Doprovodný program

Moderátorem festivalu bude Vašek Řepa z rádia Rock Max

Soutěž v pití piva

Soutěž v pojídání frgálů

Karaoke soutěž s živou kapelou

Motorkářské soutěže a další, bohatý program  (hod motorkovým rámem do dálky, opičí dráha, běh na lyžích, …)

Celou akci zakončí taneční zábava s kapelou Defect

 

Audio pozvánka

 

Podrobnosti o festivalu  na www.srdecnizalezitostfest.cz

 

 

 

 

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA