Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Festival Týden kultury přiveze na Valašsko Duška, La Putyku, Rodena i Kňažka

date_range 09.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Karel Roden, Jana Krausová

Jaroslav Dušek, Karel Roden s Janou Krausovou, Chantal Poullain, Milan Kňažko, La Putyka nebo Michal Nesvadba: tato a další známá jména nabídne v závěru prázdnin návštěvníkům Velkých Karlovic tradiční festival Týden kultury na Valašsku. Čtvrtý ročník charitativní akce, pořádané v neobvyklém prostředí cirkusového šapitó se uskuteční 21. až 27. srpna.

 

„Získané prostředky z festivalu stejně jako každý rok předáme na dobročinné účely. Tuto pomoc vždy cílíme do našeho regionu,“ připomněl ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla. V minulých třech ročnících pomohl výtěžek v celkové výši 570 tisíc korun třem rodinám s postiženými dětmi z Velkých Karlovic a mobilnímu hospicu Strom života.

 

V letošním programu se mohou návštěvníci tradičně těšit na oblíbené Čtyři dohody a Pátou dohodu Jaroslava Duška, jehož představení se převážnou měrou podílejí na výši výtěžku. Z pravidelných hostů přijede cirk La Putyka, tentokrát s nejnovějším představením Isole, nebo Karel Roden s Janou Krausovou a komedií Vzhůru do divočiny.

 

Vrací se také oblíbený Caveman a jeden z večerů bude patřit i ženské obdobě této velmi populární one man show – letošní novince Cavewoman.

 

 

Komediální zážitek nabídne také Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Chantal Poullain a Martinem Krausem, Horská dráha s Milanem Kňažkem a Jitkou Ježkovou nebo populární Testosteron Městského divadla Zlín. Pro děti je připravena Kouzelná školka Michala Nesvadby a příležitost dostane i ochotnický soubor ze sousedního Nového Hrozenkova.

 

Neobyčejnou atmosféru festivalu dodává místo jeho konání: speciálně pro tento týden vyroste v údolí Léskové pod Spa hotelem Lanterna cirkusové šapitó s kapacitou 600 míst, obklopené menší party zónou s občerstvením a posezením. Speciální nabídku připravil k Týdnu kultury karlovický Spa hotel Lanterna. Ubytovaní hosté mají vstupenky na představení v ceně srpnových pobytů.

 

Více o festivalu: www.tydenkultury.cz.

 

Program Týdne kultury na Valašsku 2019

 

·         21. 8. – Divadlo Bolka Polívky: Šest tanečních hodin v šesti týdnech (Ch. Poullain, M. Kraus)

·         22. 8. – Cirk La Putyka: Isole

·         23. 8. – Studia DVA divadlo: Vzhůru do divočiny (Karel Roden, Jana Krausová)

·         24. 8. – Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka

·         24. 8. – Městské divadlo Zlín: Testosteron

·         24. 8. – Cavewoman: Obhajoba jeskynní ženy

·         25. 8. – Divadlo Bolka Polívky: Horská dráha (Milan Kňažko, Jitka Ježková)

·         25. 8. – Ochotníci Hrozenkov: Žena v trysku století

·         25. 8. – Caveman: Obhajoba jeskynního muže

·         26. 8. – Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

·         27. 8. – Jaroslav Dušek – Pátá dohoda

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi