Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Filip Fryzelka vypouští do světa další klip

date_range 19.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Mladý, nadějný muzikant Filip Fryzelka z Vlachovic, vypouští do světa dlouho očekávaný video klip, na svůj druhý singl, s názvem „Toužím".

Po docela úspěšném debutu s prvním klipem na píseň Jaro, přichází druhý klip trochu s jiného soudku, a to romantického.
V klipu má Filip okolo 13 odlišných míst. Natáčel například ve Zlíně, u Lačnovských rybníků či Vizovic a neváhal jet, kvůli dobrému záběru, až do Velkých Bílovic ke známé kapličce na Hradišťku, kde se natáčeli i film Bobule. Klip vznikal po dobu tří dní, kdy se u kamery objevil opět zkušený kameraman Ondra Filák alias Endy Moon a taky člen skupiny Reflexy. Ondra se ujal taktéž střihu.

 

„S klipem, který jsme s Ondrou dali dohromady, jsem spokojený, přestože máme velmi omezený finanční rozpočet, protože si všechny náklady platím sám. S Ondrou je ale výborná spolupráce a hodně nás to baví. Přál bych si, aby klip měl co nejvíce zhlédnutí, proto budu rád a děkuju všem, kterým se klip a píseň líbí."

V nejbližší době se chce Filip, i s kapelou, konečně vrhnout na slíbené album, na kterém by mělo být okolo 10 písniček. „Moje velké přání je, aby na Jaro příštího roku bylo vše hotové, a mohl tak snad udělat radost mnoha lidem a také si splnit můj jeden velký sen. Mám různé nápady a už nyní přemýšlím nad dalším videoklipem. Velice mě láká i zveřejnit mou „vánoční písničku", kterou jsem nyní skládal. Mám tyto témata velmi rád." Poodkryl nám nadějný hudebník, své nejbližší plány do budoucna.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA