Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Filipovy iPhony, e-shop a vánoční otevírací doba!

date_range 01.Pro, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Kamenná prodejna Filipovy iPhony ve Valašských Kloboukách

Naše kamenná prodejna

S radostí Vám oznamuje, že naše kamenná prodejna Filipovy iPhony ve Valašských Kloboukách letos oslavila 1 rok! Za veškerou podporu jsme moc vděční a snažíme se vám proto vždy vyjít vstříc. Kdo o nás do teď neměl ani ponětí, jsme firma zaměřená převážně na prodej použitých zařízení Apple jako jsou např. iPhony, Macbooky, iPady a další. Najdete zde i různé příslušenství na Apple od kvalitních českých dodavatelů (většinou tvrzená skla, obaly, řemínky na Apple Watch) nebo příslušenství od značky Apple – nové EarPods, AirPods, adaptéry atd. Na každé naše zboží je samozřejmostí i záruka. Nabízíme mimo jiné i služby zahrnující zřízení servisu pro Apple, výkup starého zařízení, objednávky nového zařízení s tím spojené i poradenství a ostatní služby. Zařízení si u nás můžete v pohodlí i vyzkoušet. Nechybí u nás ani příjemná atmosféra na prodejně, která je pro nás zásadní.

 

 

Spustili jsme náš e-shop!

Jako firma se snažíme rozvíjet a rozšiřovat svou nabídku, proto jsme nedávno spustili náš e-shop www.filipovyiphony.cz, kde najdete vše, co průběžně naskladňujeme a co u nás aktuálně můžete najít.

 

 

Odkud jsou naše použité Apple zařízení?

Použité zboží nakupujeme z velkých leasingových firem celého světa, proto 95% našeho použitého zboží je jen použité a námi otestované, dalších 5% je repasované. Všechny tyto podrobnosti hlásíme předem. Použité zboží se u nás rozlišuje podle stavu na „A+“ po „B“. Tyto stavy jsou členěny pouze dle kosmetických vad a podle toho se i odvíjí cena.

 

 

Vánoční otevírací doba, máme otevřeno i během Jarmarku!

Nestíhali jste nás do teď navštívit? Nevadí! Na vánoční období jsme se rozhodli prodloužit naši otevírací dobu, která bude vypadat následovně: Po/Pá 9:00-11:00,12:00-18:00 a poté v Sobotu od 8:30-11:00. Pro jakékoliv změny otevírací doby nás neváhejte sledovat na našem Instagramu.

Platnost vánoční otevírací doby je omezená: 1.12.-23.12.2022

U nás lze momentálně platit pouze v hotovosti

Na prodejně přijímáme pouze platby v hotovosti. Toto neplatí přes Zásilkovnu.

 

 

Kde nás najít?

Najdete nás na adrese: Masarykovo nám. 103, 766 01 Valašské Klobouky v 2.poschodí podnikatelského centra. Aneb hned za rohem kavárny „V klidu“.

 

 

Upozorňujeme, že přístup do naší prodejny není bohužel bezbariérový, proto pro tyto případy doporučujeme nakoupit z pohodlí domova na našem e-shopu www.filipovyiphony.cz.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

filipovy_iphony
Filipovy iPhony
www.filipovyiphony.cz

 

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA