Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Film o zbojnících z Lačnovských skal promítnou v klobouckém kině

date_range 16.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Amatérská filmová společnost Orelcompeny z Lačnova uvede svůj film o zbojnících z Lačnovských skal na plátně Kina Svět ve Valašských Kloboukách. Film nese příznačný název Zbojník.

 

Snímek si už sice odbyl slavnostní premiéru, ale ta byla určena jen účinkujícím, sponzorům a hostům. Nyní se představí i široké veřejnosti. Ve filmu uvidíte mnoho známých míst z našeho okolí, které jste už možná v minulosti navštívili a také mnoho známých tváří, které kolem sebe potkáváte. „S veřejným promítáním v kině se nepočítalo. Že si to zkusíme promítnout my tvůrci, sponzoři a herci, potom co film dokončíme, to jsme plánovali. Když nám navrhli, že film zařadí do programu, tak nás to potěšilo. Není to žádná kvalitní filmová tvorba a má to svoje chyby. Ale je to naše, od nás a z našeho kraja,“ okomentoval pro server regionvalassko.cz režisér a scénarista filmu Michal Martinka.

 

Samotný děj tvůrci prozrazovat příliš nechtějí – máme se nechat překvapit až na filmovém plátně. Napoví snad text z plakátu k filmu: Valašsko bylo za panování císařovny Marie Terezie neklidným územím. Robotný lid trpěl pod bičama přísných pánů a v horách sa tvořily zbojnické družiny, které bojovaly proti panskému útisku a hájily zapomenuté slovo „sloboda“.

 

Premiéra pro veřejnost ve čtvrtek 17. března v 19:30

 

Na programu v Kině Svět ve Valašských Kloboukách film uvidíte ve čtvrtek 17. března v 19:30. Poté v sobotu 19. března v 19:30, kdy je po filmu naplánovaná beseda s tvůrci a herci. Další promítací časy jsou v úterý 22. března v 19:30 a v pátek 25. března mimořádně v 17 hodin. Rezervace a více informací ZDE.

 

Film, který vznikl v našem regionu slibují v kině nasadit i v dalších měsících.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA