Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Finanční dary je možné přinášet také na valašskoklobuckou radnici

date_range 28.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

Obec pomáhá obci – a pomoci můžete také vy. Jižní Morava zažila neuvěřitelně devastující řádění tornáda, při němž došlo k obětem na lidských životech, k újmám na zdraví, zkáze lidských obydlí, majetků, infrastruktury a dalším materiálním škodám. Město Valašské Klobouky vyjadřuje obyvatelům zasažených území podporu a připojuje se ke speciálnímu programu, který připravilo Sdružení místních samospráv ČR. Jeho prostřednictvím bude poskytnuta přímá pomoc obcím formou finančních darů. Lidé, kteří by chtěli přispět libovolnou částkou, mohou svůj dar přinést na Městský úřad Valašské Klobouky, kde bude vystavena darovací smlouva a prostředky budou poukázány na daný účel.

 

„Protože hluboce soucítíme s obyvateli postižených oblastí jižní Moravy, chceme poskytnout účinnou pomoc pro obnovu jejich zničených domovů. Prostřednictvím valašskokloboucké radnice se mohou k této snaze zapojit také zdejší občané. Jedná se o administrativně jednoduchou formu podpory, kdy nashromážděné finanční prostředky převedeme ve prospěch speciálních transparentních účtů jednotlivých jihomoravských obcí. Jejich vedení si pak v souladu s místní znalostí sama zvolí, jak darované prostředky využijí. Všem lidem, kteří se rozhodnou pomoci, předem velmi děkujeme,“ vyjádřila starostka Eliška Olšáková.

 

Dary mohou zájemci předávat od pondělí 28. června na podatelně a pokladně městského úřadu a také v turistickém informačním centru.

 

ZŠ Horní Lideč žádá rodiče, aby učitelům nekupovali květiny, ale peníze použili jinak

 

Charita Valašské Klobouky vyhlašuje materiální sbírku na pomoc lidem na jižní Moravě

V současné době má Charita Valašské Klobouky prostřednictvím kooordinátora pro mimořádné události Arcidiecézní charity Olomouc požadavky na konkrétní materiál do konkrétních míst.

 

Sbírku vyhlašujeme na dvou místech. Ve Valašských Kloboukách bude prováděn sběr materiálu vždy od 10.00 – 16.00 na dvoře Pastoračního domu.

Brumově-Bylnici je sběrné místo v Denním stacionáři na ulici Podzámčí (za budovou muzea) vždy od 8.00-15.30.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA