Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fleret a Zuzana Šuláková dnes vystoupí ve Valašských Kloboukách

date_range 11.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Fleret a Zuzana Šuláková

Hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 36. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království.

 

Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největších pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 17 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 4 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou. Před třemi lety se spojila s její dcerou Zuzanou, která převzala maminčiny otěže a jezdi a zpíva s Fleretem. Je to věru neuvěřitelná kopie Jarmilky, která by letos oslavila své 90tiny a tak sedí replika – hudební tradice pokračuje.

 

Současní členové: Zdeněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Vít Rokyta, Radek Postava a Rosťa Koplík

Hostem a předkapelou bude regionální Blues rocková skupina Symbioza.

 

Kapela Symbioza byla založena v roce 1973 v Sidonii

 

Vliv světové a naší rockové hudby byl ukazatelem pro další vývoj skupiny. Po zkušenostech s převzatým repertoárem dává kapela přednost vlastní tvorbě. Důkazem toho jsou tři desky – Přesýpací hodiny (2003), Sidonie (2008) a Symbioza 3 (2017).

 

Vedle autorských textů má Symbioza v repertoáru také zhudebněnou poezii (Jiří Žáček, Josef Kainar, Václav Hrabě, Lawrence Ferlinghetti, Tony Harrison, Josef Šimon…).

 

Kapela zůstává po celou dobu působení téměř ve stejné sestavě:

 

Jindřich Kos – zpěv, kytary, foukací harmonika, pila
Josef Lysáček – basová kytara, zpěv
Ivo Haraga – bicí, zpěv
Vítězslav Lysáček – tenorsaxofon, zobcová flétna, klarinet, zpěv
František Šebák – kytary, zpěv

 

Line-up pátečního večera

 

Sál otevíráme cca 19:00hod

Simbioza 20:00 – 21:00

Fleret 21:30 – 23:00

Předprodej místenek bude i na místě samém

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi