Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Florbalisté se připravují na III. ligu

date_range 25.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Příjemné postupové starosti florbalistů Slavičína do III. ligy, vystřídaly starosti jiné, a to se sestavením kvalitního kádru pro třetí ligu a také s vyřešením problému na postu gólmana. Třetiligová soutěž startuje v září a Valaši odehrají několik derby zápasů, především se Vsetínem, Holešovem, rezervou otrokovickým Pantherů a také s Hlukem. Slavičané po vhodném doplnění kádru by se chtěli pohybovat v klidném středu tabulky a nedopustit tak sestupové problémy.

Z webu SK Snipers Slavičín – http://sksnipers.slavicin.org.

Muži zakončili sezónu 2011/2012 úspěšně, říká Jan Janeček, trenér týmu.

Uplynulou sezónu Slavičané zakončili úspěšně, když celkově ovládli tabulku Zlínské ligy a postoupili do třetí ligy. Podařilo se jim tak naplnit cíl, o který se snažili už před rokem.
Vítězství v soutěži bylo hlavním předsezonním cílem týmu, o využití postupu do vyšší ligy se Slavičané rozhodli uvažovat až později. Podle náročnosti cestování a také velikosti kádru pro další ročník. Ani jedno se nakonec neukázalo jako překážka, a tak Slavičany čeká v nové sezóně o úroveň kvalitnější soutěž.

Do třetí ligy by měli vstupovat s kádrem doplněným o hráče, kteří se vrátili z hostování, talenty z mládežnických týmů a také posilami z okolí. Největší problém v novém ročníku představuje pro Slavičín nejspíš post brankáře. Dosavadní jednička týmu Radomír Zlámal kvůli studijním povinnostem pravděpodobně nebude vždy k dispozici, proto je ve hře návrat ostříleného Jana Topila nebo bývalé brněnské jedničky Marka Loskota.
Tým opustil František Saňák, který příští sezónu vynechá kvůli zahraniční studijní stáži, a také nadějný bek Jakub Diatel kvůli začátku studia na vysoké škole.

Účastníci II. ligy florbalistů v sezoně 2012/2013:

FBC Homets Brno
SK Snipers Slavičín
Slovácký FBK Spartak Hluk
FbC Slow Shoes Holešov
Pohoda VSC Vsetín
Panthers Otrokovice B
FBC Sokol Bučovice
TJ SAM73 Znojmo B
TJ Sokol Brno Židenice
SFK Kozel Počenice
VSK VUT Skurut Hai Brno

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA