Florbalisté Snipers vyplenili v neděli Lapač

date_range 05.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality

Zlínská florbalová liga měla o víkendu na programu další turnaj. Slavičínští florbalisté cestovali do Vsetína, kde je v hale Na Lapači čekali nepříjemní protivníci – ve valašském derby TJ MEZ Vsetín a hráči z krajského města – FBC Zlín.

Zde je komentář k utkáním Slavičanů z pohledu Ondřeje Šuráně :

SK Snipers Slavičín – TJ MEZ Vsetín 8:6 (1:0, 4:2, 3:4)

Branky a asistence: Janeček, Zemčík (Šuráň), Diatel, Mikloš, Mikloš (Bartoš), Mikloš (Šuráň), Bartoš (Janeček P.), Čuč (Janeček P.)

Utkání se od začátku hrálo v poklidnějším tempu, což bylo součástí taktiky Slavičína. Ve čtvrté minutě poprvé překonal vsetínského brankáře Jan Janeček po samostatné akci.
Ve druhé třetině přidal další gól po přihrávce Šuráně Zemčík, když do protipohybu přesně umístil svou ránu. Jen o několik sekund později přidal třetí branku Slavičína Diatel. O minutu později se dočkali gólu také Vsetínští, poté, co překvapili Slavičínského brankáře Zlámala. Na 4:1 zvyšoval přesnou ránou Mikloš a o tři minuty později tentýž hráč po asistenci Bartoše přidal další gól a zvýšil tak na 5:1. Do přestávky stihli ještě Vsetíňané stáhnout skóre na rozdíl 3 branek.

Třetí třetinu začal Mikloš čistým hattrickem po asistenci Šuráně a zvýšil na 6:2. Pak ale Slavičané přestali hrát a toho soupeř využil. Ve dvaatřicáté minutě Zlámal inkasoval a o necelou minutu později inkasoval podruhé, tentokrát z přesilovky. Na to Slavičín odpověděl brankou Bartoše, když si připsal asistenci Přemysl Janeček. Vsetínští se ale nevzdávali a znovu přidali dvě branky v krátkém časovém rozmezí. V tu chvíli byla na moment na slavičínských holích nervozita, ale jen do chvíle, než Čuč přidal další branku a uklidnil tak domácí tým.

FBC Zlín – SK Snipers Slavičín 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Branky a asistence: Papež (Mikloš), Šuráň (Janeček J.), Zemčík (Šuráň), Šuráň (Papež)

Utkání se Zlínem se hrálo v trošku větším tempu, než utkání předchozí a už ve čtvrté minutě Zlámal inkasoval poprvé. Ani ne o minutu později bylo vyrovnáno. O vyrovnání se postaral kapitán Papež poté, co ho přesně našel Mikloš.
V prostřední části využil přesilovku Šuráň, asistenci si připsal Jan Janeček. Další branku přidal Zemčík, kdy po přihrávce Šuráně nadvakrát prostřelil domácího brankáře.
Ve třetí třetině začali lépe domácí a snížili na rozdíl jediné branky 2:3. Minutu před koncem ale zpečetil výhru Šuráň, kdy převzal přihrávku od Papeže a nadvakrát prostřelil.

Sestava Slavičína: Zlámal – Janeček J., Zemčík, Čuč – Šuráň, Papež, Mikloš, Janeček P., Bartoš, Diatel

Další kolo je na programu 22.10.2011 , kdy Slavičín zavítá do Uherského Brodu, kde se střetne s týmy Hluku B a 1. AC Uherský Brod. Tabulku Zlínské ligy najdete zde