Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Florbalový turnaj vyhrál překvapivě Uh.Brod

date_range 29.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Florbalový oddíl SK Snipers Slavičín pořádal o víkendu III. ročník mezinárodního florbalové turnaje žen. Ten se uskutečnil ve dnech 26. – 28. srpna 2011 ve sportovní hale ve Slavičíně. Kromě prvoligových družstev žen SK Snipers Slavičín a TJ MEZ Vsetín se turnaje zúčastnily také extraligové týmy z Olomouce, Nitry, Nemšové a druholigové celky žen z Uherského. Brodu a Uherského Hradiště. Záštitu nad celým turnajem převzal starosta města Slavičín Ing. Jaroslav Končický.

V základních skupinách dominovaly celky z Olomouce a Slavičína, které dokázaly vyhrát všechny své duely. Ve čtvrtfinále nedošlo k žádnému překvapení a nejkvalitnější zápasy se odehrály v obou semifinále. Favorizovaná Olomouc podlehla na samostatné nájezdy Uherskému Brodu a domácí hráčky Snipers brankou 3 vteřiny před koncem vyřadily mistra Slovenska z Nemšové.

V souboji o 3. místo se radovaly z výhry florbalistky z hanácké metropole, když porazily už unavené hráčky z Nemšové. Ve finálovém utkání se sice domácí tým ujal vedení, ale takticky hrajícímu Uherskému Brodu se podařilo zápas dovést až do samostatných nájezdů, ve kterých byly nakonec také úspěšnější. Slavičankám tak proklouzla výhra v turnaji mezi prsty, může je snad těšit cena pro nejlepší hráčku turnaje, kterou se stala Radka Topičová.

Výsledky čtvrtfinále :

1) Sniprs Slavičín A vs Snipers Slavičín B 5:1
2) FBS Olomouc vs Uh. Hradiště 12:1
3) Florbal Nitra vs 1. AC Uh. Brod 3:6
4) TJ MEZ Vsetín vs Florbal Nemšová 0:4

Výsledky semifinále :
FBS Olomouc vs 1. AC Uh. Brod 0:1 po SN
Snipers Slavičín vs Florbal Nemšová 3:2

o 3.místo :
FBS Olomouc vs Florbal Nemšová 4:0

finále :
Snipers Slavičín vs 1. AC Uh. Brod 1:2 po SN

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA