Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ford narazil u Petrůvky do stromu

date_range 27.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

U dopravní nehody jednoho osobního automobilu nedaleko Petrůvky zasahovali ve středu 27. dubna přes dvě hodiny profesionální hasiči ze stanice Luhačovice.

Havárie se stala krátce před druhou hodinou odpolední v zatáčce nedaleko obce Petrůvka. Došlo zde k nárazu automobilu Ford Focus do stromu. Po nehodě zůstal vůz mimo komunikaci a zraněná řidička se bez pomoci nemohla dostat ven.

Řidičku vyprostili z vozu až přivolaní hasiči              foto: HZS

„Zajistili jsme místo nehody a provedli protipožární zabezpečení vraku vozu. Po pořezání ulomené části stromu, která bránila přístupu, jsme vyprostili zraněnou řidičku vypáčením předních dveří," popsal zásah tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby byla žena odvezena k dalšímu ošetření do nemocnice.

Nehoda se stala v zatáčce nedaleko obce Petrůvka              foto: HZS

K úniku provozních kapalin z vozidla nedošlo a nehrozilo zde žádné další nebezpečí. Po provedení úklidu vozovky a předání místa zásahu policii se jednotka hasičů po čtcrté hodině odpolední vrátila zpět na základnu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA