FOTBAL: Ohlédnutí za MSFL a divizí

date_range 03.Lis, 2009 featured_play_list Aktuality

Nepříliš lichotivé vysvědčení si odvážejí ze své mise v podhůří Jeseníků fotbalisté Slavičína i Brumova. Oba naši regionální zástupci své duely nezvládli, navíc nedokázali vstřelit Zábřehu resp. Šumperku jedinou branku.

FC TVD Slavičín odjíždělo ke třetímu celku tabulky MSFL Zábřehu oslabeno především o svého kapitána Petra Švacha (viróza), dále jeho bratra Michala také o dalšího obránce Martina Fábryho. Hlavně neúčast kapitána TVD měla vliv na ofenzívní činnost Valachů, i když v poli hra nebyla tak úplně špatná. Těžký terén a téměř sibiřské podmínky se podepsaly na úrovni celého zápasu a o výsledku rozhodly dvě individuální chyby slavičínských hráčů. Komentář utkání a fotogalerii ze Šumperského deníku najdete zde . V příštím kole 8. listopadu přivítá FC TVD rezervu 1. FC Brno v tradičním domácím času – v 10,15 hodin.

SK Sulko Zábřeh – FC TVD Slavičín 2:0 (1:0)
Branky: 20. Vodák, 75. Šalamoun. ŽK:Šalamoun – Hnaníček, Otépka, Školník. Diváci: 350.

Sestavy:
Zábřeh: Bárta – Barcal D., Kalvoda, Suchánek, Barcal J. – Svozil (89. Sedlák), Šalamoun, Michalčák (57. Okleštěk), Jančík (67. Čučka) – Richter, Vodák
Slavičín: Mendl – Bělaška, Šamánek, Otépka (79. Samko), Jaroš – Hnaníček, Lysáček, Školník, Holek – Kříž, Železník

Další výsledky MSFL :

FR.-MÍSTEK – KROMĚŘÍŽ 0:2
Branky: 13. Mazouch, 60. Janča. Rozhodčí: Antoníček. ŽK: Hrdlička, Literák – Stojaník, Valášek, Matoušek. 730 diváků. Poločas 0:1.

BRNO B – FULNEK 1:1
Branky: 54. Dalmo – 89. Hanus. Rozhodčí: Kondler. ŽK: Košulič – Vlk. 71 diváků. Poločas 0:0.

BŘECLAV – OLOMOUC B 1:0
Branka: 28. Jakubovič. Rozhodčí: Priesol. ŽK: Dvořák, Schwarz, Svoboda – Blaha, Štětina, Vepřek, Machalický, Caihame. 175 diváků. Poločas 1:0.

LÍŠEŇ – HFK OLOMOUC 2:2
Branky: 29. Čejka, 80. Polák – 23. Obal, 71. Zedníček. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: Belej, Čampa, Čejka – Čtvrtníček, Costa. 240 diváků. Poločas 1:1.

OSTRAVA B – MUTĚNICE 2:1
Branky: 12. Greguš, 18. Lee – 49. Kousal. Rozhodčí: Pochylý. ŽK: Kosňovský – Macek. 85 diváků. Poločas 2:0.
.
UNIČOV – BYSTRC 3:0
Branky: 7. a 15. Řehák, 42. Kyselý. Rozhodčí: Tobola. ŽK: Fiala – Břežný, Hanák. 240 diváků. Poločas 3:0.

JIHLAVA B – ZNOJMO 0:0
Rozhodčí: Chramcov. ŽK: Filip – Vavřík, Krhút, Podzemský, Zapalač. ČK: 74. Lovětínský. 100 diváků.

16. Fotbal Fulnek 3 1 10 14:32 10

FC Elseremo Brumov hrálo svůj zápas jen pár kilometrů opodál, na umělé trávě v Šumperku. Domácí tým po vlažném startu do soutěže se již rozjíždí a okupuje postupové pozice v divizní tabulce. V utkání byl jasným favoritem a brumovskému týmu nedal prakticky žádnou šanci. Hosté představili v Šumperku velmi mladý hráčcký kádr s náhradním brankářem Pavlem Vaculíkem.
Zde je hodnocení zápasu a fotogalerie – V neděli 8. listopadu přijede do Brumova celek Poruby.

FK SAN-JV Šumperk – FC ELSEREMO Brumov 4:0 (2:0)
Branky: 13. Hruda, 45 a 76. Pobucký, 61. Král

Sestavy
Šumperk : Kameník – Král, Skopal, Opravil, Strnad – Lošťák (70. Němeček), Novák, Reichl, Hruda – Pobucký (85. Šimák), Horák (80. Los).
Brumov : Vaculík – Dekleva, Martinka, Sucháček, Naňák(73.Strnad) – Řehák David(55.Smolík), Lendvay, Bartošák, Ritter – Smolka, Bartozel

Další výsledky Divize E :

VOKD Poruba – Zlín B 2:2 (1:2)
Branky: 35. J. Woznica, 47. Martinka – 30. Rokos, 33. Šrom, ČK: 23. Balažovič (P.), 120 diváků

Dolní Benešov – Havířov 3:0 (1:0)
Branky: 4. Juchelka, 60. Robin Štefek, 71. Bochňák, 101 diváků

Hulín – Velké Losiny 2:1 (0:0)
Branky: 66. Volek, 77. Kutňák – 90. M. Huf, 100 diváků

Jakubčovice – Mikulovice 2:2 (1:1)
Branky: 19. Kunc, 82. Moravčík – 11. Burian, 52. Špiller, 158 diváků

Opava B – Rýmařov 2:1 (1:1)
Branky: 20. Víšek, 51. Neubert – 11. Ondruška, 90 diváků