Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fotbalisté Nedašova slaví postup do 1.A

date_range 29.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Na webu Krajského fotbalového svazu Zlín můžete najít zařazení týmů do krajských soutěží a největší radost mohou mít zřejmě v Nedašově. Jejich tým se znovu ocitnul v 1. A třídě a to díky postupu z 2. místa. Fanoušci fotbalu na Valašsku se tak znovu mohou těšit na regionální derby mezi brumovskou Benfikou, Štítnou, Valašskými Kloboukami a právě Nedašovem.

Do 1. B třídy míří znovu z OP i fotbalisté Valašských Příkaz, kteří sehrají několik místních derby se svými sousedy z Horní Lidče, Lidečka, Francovy Lhoty nebo Valašské Polanky. V této skupině bude hrát i sestupující rezerva FC TVD Slavičín.

Ambiciózní Vlachovice budou po dlouhých letech startovat v krajském přeboru a vycházející skvělá generace mladých vlachovských odchovanců tak bude mít před sebou velkou výzvu v nové kvalitní soutěži.

Zařazení týmů do krajských soutěží naleznete zde

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA