Fotbalisté Slavičína si poradili s Vizovicemi

date_range 26.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

SK Vizovice – FC TVD Slavičín 2:4 (2:1)

Výhru v přípravném utkání si v minulém týdnu připsali na hřišti v Liptálu fotbalisté Slavičína. Soupeřem jim byl nováček Krajského přeboru z Vizovic, který překvapivě dlouho držel s divizním týmem krok a první půli dokonce vyhrál. Slavičané zlepšeným výkonem ve druhém poločasu strhli vítězství na svoji stranu.

V sobotním dopoledni čeká na svěřence Ladislava Straky další přípravné utkání, tentokrát bude soupeřem Valachů účastník MSFL rezerva Zlína, která v týdnu rozprášila v přípravném utkání Spytihněv 7:1. Utkání se Zlínem B se hraje v sobotu na hřišti v Pitíně a výkop utkání je již v 10 hodin.