Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Fotbalové soutěže doznají řadu změn

date_range 27.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Nováčky Krajského Zlínského přeboru se stanou s největší pravděpodobností fotbalisté z Vizovic a z Fryštáku. Jejich postup do nejvyšší krajské soutěže bude definitivně potvrzen až po losovacím aktivu. Vedení obou klubů musí navíc do svazové pokladny zaplatit 30.000 Kč za postup mimo pořadí.

„V tuto chvíli mohu potvrdit, že oba kluby projevily vážný zájem hrát krajský přebor. Všechno, ale musí posvětit sportovně technická komise Zlínského krajského fotbalového svazu. Prozatím je jisté pouze to, že přebor nebudou hrát oba vítězové skupin, tedy Brumov B a Újezdec," uvedl sekretář KFS Zlín Radovan Lukáš.

Jak se postupuje v těchto případech?

Článek 5 SŘ, bod 8) Doplňování míst v soutěžích, uvolněných z jakýchkoliv důvodů, se uskutečňuje výhradně zvýšením počtu postupujících družstev z nižší třídy soutěže.

Fotbalové řády jasně říkají, že v případě, že vítěz odmítne postup do krajského přeboru, nabídne se postup dalšímu v pořadí. Postup mimo pořadí je ale zpoplatněn a v tom je hlavní kámen úrazu.

Kolik svazu zaplatí?

2. Vizovice – 30.000 Kč za postup do KP mimo pořadí místo Brumova B

7. Fryšták – 30.000 Kč za postup do KP mimo pořadí místo Újezdce

2. Vlčnov – 10.000 Kč za postup do I.B třídy mimo pořadí místo Kněžpole

V souvislosti s dodatečnými postupy Vizovic a Fryštáku dojde zřejmě k přeřazení jednoho týmu z I.A třídy ze skupiny A do skupiny B. Měl by to být jeden z dvojice Slušovice, Podkopná Lhota.

Z krajského přeboru sestupují Vlachovice, Vsetín a Slušovice.

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA