Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Adaptační kurz žáků SOU Val. Klobouky na Jelenovské

date_range 29.Zář, 2020 featured_play_list

V třetím zářijovém týdnu se studenti prvních ročníků Středního odborného učiliště ve Valašských Kloboukách zúčastnili adaptačního kurzu, který pro ně lektorsky připravilo nízkoprahové zařízení KamPak?.

Adaptační programy jsou zařazeny do projektu Prevence vzniku sociálně patologických jevů u žáků na SOU Valašské Klobouky III, který spolufinancuje Zlínský kraj, škola a rodiče žáků.

 

V příjemném prostředí turistické chaty na Jelenovské a jejím okolí se žáci měli možnost seznámit nejen s novými třídními učiteli, ale také se blíže poznat mezi sebou.

Nabitý program, který zahrnoval různé aktivity, byl zaměřený na rozvoj spolupráce, vzájemnou podporu, získávání informací a prověření stávajících dovedností. Právě neformální prostředí a s ním spojené aktivity umožňuje otevřenější přístup k poznávání.

 

Naše škola zajištuje již čtvrtým rokem pro studenty prvních ročníků adaptační kurzy, protože naši žáci přicházejí do školy nejen ze Zlínského kraje a je důležité, aby se lépe poznali.

 

V rámci projektu Prevence budou na tento program navazovat další, např. Rozvoj třídního kolektivu, Soft skills dovednosti, Kritické myšlení a Finanční gramotnost.

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA