Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Setkání bývalých pracovníků družstva Valaška

date_range 04.Bře, 2020 featured_play_list

V neděli 12. ledna 2020 se konala v kostele ve Valašských Kloboukách po dalších 2 letech mše svatá za bývalé živé a zemřelé pracovníky výrobního družstva Valašska. Po mši sv. poskytla farnost účastníkům v pastoračním domě místo pro setkání. Na stolech byly nachystány drobné zákusky s občerstvením a k dispozici dobrovolná služba. Hostů bylo mnoho, každý měl u stolu své místo, aby si mohl se svými spolupracovníky v klidu popovídat. Však bylo o čem.

 

Vzácnost a atmosféra setkání by nebyla úplná, pokud by se veřejně nepoděkovalo správci farnosti děkanu Pavlu Macurovi a zřizovateli tohoto pěkného nadčasového místa setkání, který odešel do Vyškovské farnosti.

 

Důstojný otče Karle Janíčku, moc Vám všichni děkujeme, že jsme mohli okusit z plodu Vaší práce, které jste tu na Valašsku zanechal. Potvrzujeme, že dílo povstalé z ruin bezvadně funguje pro místní farníky i hosty.

 

Kéž by byli požehnáni takoví duchovní budovatelé i v jiných farnostech.

 

Bohu díky.

 

Kliš Josef

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi