Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ze Ski areálu Razula 31. 1. 2021

date_range 01.Úno, 2021 featured_play_list
arrow_drop_up Snowtubing budou nabízet i ve všední dny

Vzhledem k tomu, že snowtubing má u návštěvníků Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích velký úspěch a pro jeho provozování je ideální počasí, rozhodli se provozovatelé, že budou tuto atrakci nabízet nejen o víkendech, ale ode dneška (1. 2. 2021) i ve všední dny. V provozu je denně od 10 do 16 hodin, případně dle aktuálního počasí 80 metrů dlouhá snowtubingová dráha na sjezdovce Horal, současně zůstává ve všední dny otevřen i skibufet na úpatí sjezdovky, aby se měli rodiče s dětmi kde občerstvit. Na sjezdovce vedle snowtubingu je nadále možné i sáňkovat a bobovat. Druhá snowtubingová dráha u sjezdovky Razula zatím bude v provozu jen o víkendech.

 

Stále panují také vynikající podmínky v běžkařské stopě. Zvláště rovinatý terén na loukách pod Spa hotelem Lanterna a trasy od hotelu Galik až k dostihové dráze jsou nyní častým cílem rodin s dětmi.

 

Běžkaři mohou i ve všední dny podél stopy využít několik výdejních okének. Velmi vyhledávané je zejména Bistro Razula u sjezdovky Razula, které je otevřeno denně od 8 do 18 hodin. Nově je u Razuly další výdejní okénko na parkovišti vedle půjčovny běžek a skialpů, které se nachází přímo u běžkařské stopy. Má to více pomoci tomu, aby se netvořily fronty.

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA