Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Futsalisté se vrátili z Kolumbie s 10. místem

date_range 30.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Uplynulou neděli skončil v jihoamerické Kolumbii jubilejní X. světový šampionát v sálovém fotbalu – futsalu, kterého se účastnilo 16 týmů. Česká futsalová reprezentace skončila svoji pouť už v základní skupině. Nejříve Češi hladce přehráli Mexiko v poměru 4:0, když jeden zápis do listiny střelců si připsal i bývalý hráč slavičínského Jerevanu Onřej Stojaník. Ve druhém utkání proti obhájcům prvenství z Paraguaye nebyl český tým daleko od senzace, když po velkém boji podlehl jihoameričanům 1:2. Toto utkání však stálo český celek mnoho sil a na druhý den v rozhodujícím zápase o postup ze skupiny proti Venezuele jim došla tak říkajíc potřebná štáva.Byla z toho vysoká porážka 1:5 a vyřazení již v základní části Mistrovství světa. 
 

Bývalý hráč Jerevanu Slavičín Ondřej Stojaník

 
Futsalová reprezentace ještě zůstala v Bogotě, kde odehrála mezistátní utkání s Uruguayí, kterou porazila 5:3. Poté ještě Češi sehráli dvě modelovaná utkání s místními profesionálními celky.

Samotné MS přineslo neskutečné divácké návštěvy a především vítězství domácí týmu. Ten předváděl skvělý futsal a ve svém středu měl i nejlepšího střelce MS Johna Pinillu (hraje profesionálně futsal v Itálii). Ve finále přehráli Kolumbijci suverénně Paraguayce, v duelu o 3. místo porazila Argentina ruskou sbornou komandu – více o šampionátu najdete zde

Samotnému finálovému utkání přihlíželo v Bogotě 10. 000 diváků a přítomen byl i kolumbijský prezident Juan Manuel Santos. Příští MS se bude konat v roce 2015 a proběhne v některé z evropských zemí.

Záběry s finálového utkání Kolumbie vs Paraguay si můžete prohlédnout zde

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA