Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Galerie klobuckého gymnázia zve na výstavu s přednáškou

date_range 22.Bře, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V pátek 25. 3. 2022 pořádá Galerie G Gymnázia Valašské Klobouky vernisáž výstavy Island severská perla. Jedná se o prodejní výstavu fotografií z putování po Islandu. Své fotografie bude prezentovat David Leichner a Štěpán Borkovec.

 

Štěpán Borkovec navštívil poprvé Island roku 2002. Tehdy projel ostrov s cestovkou a vrátil se na něj zpět až po dlouhých 12 letech. Od roku 2014 jezdí objevovat nová místa a krásy této ostrovní krajiny s pravidelností. V posledních 2 letech na Island zavítal dokonce vícekrát do roka.

 

 

Štěpán Borkovec navštívil Island společně se svým kamarádem Davidem Leichnerem, kterého taktéž podmanila krása ostrovní krajiny.  Společně na výstavě představují snímky severské perly, jak sami krajinu Islandu nazývají.

 

O hudební dorpovod při vernisáži se postará Karin Vaculíková a Adéla Holbová. Štěpán Borkovec vydal knihu fotografií pod názvem Island.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA