Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Garden party v Lipině: Hezké odpoledne s kávou a slow fashion

date_range 13.Čvc, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Garden party v Lipině

Již popatnácté odhalilo Technologické inovační centrum Zlín vítěze podnikatelského akcelerátoru Můj první milion, který pomáhá ambiciózním projektům nastartovat jejich byznysový úspěch.

 

V rámci podnikatelské soutěže Můj první milion Zlínského kraje se v celkovém hodnocení umístily i dva start-upy z regionu Valašskokloboucka. Pojízdná kavárna U nás kafe Kateřiny Bělákové a Lucie Vaškové získala v kategorii veřejnosti třetí místo. Cenu za udržitelný rozvoj obdržela Ex Privata Industria – jedná se o záměr ze Štítné nad Vláří, který bojuje s nerovnými podmínkami v oděvním průmyslu. Cenu získali díky zájmu o původ nakupovaného materiálu, ze kterého šijí svoje vlastní oděvy.

 

Pojízdná kavárna U nás cafe a Ex Privata Industria na jednom místě

 

Máme se na co těšit… letní odpoledne, káva, dezert, drink a něco na zub a k tomu příjemné brouzdání po stojanech plných krásných módních kousků a jak vám nějaký padne…je váš.

 

Ve čtvrtek 14. července 2022 od 16:00 v Lipině.

 

Pojďme společně zpomalit a užít si hezké odpoledne se slow fashion značkou Ex Privata Industria a pojízdnou kavárnou U nás cafe. O obou úspěšných start-upech připravujeme krátké videoreportáže.

 

Akce se koná v Lipině na zahradě pojízdné kavárny U nás cafe (naproti hasičárny).

 

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA