Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gymnázium chystá přijímačky nanečisto

date_range 25.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Své vědomosti a míru připravenosti na přijímací řízení si budou moci uchazeči o přijetí na střední školy otestovat ještě před ostrými zkouškami, a to v takzvaných „přijímačkách nanečisto". Gymnázium ve Valašských Kloboukách je pro žáky devátých tříd pořádá v pondělí 28. února. Účastníci si tak budou moci udělat obrázek nejen o náročnosti testů a způsobu jejich vyplňování, ale také o samotné atmosféře školy. Jejich dalším krokem v intenzívním tréninku na přijímací řízení pak může být návštěva bezplatného přípravného kurzu, který proběhne v dubnu.

„Přijímačky nanečisto jsou pro uchazeče velkou a jedinečnou šancí otestovat si své znalosti a připravenost na reálné přijímací řízení. Na naší škole proběhnou v pondělí 28. února od 8 hodin a jejich forma bude plně odpovídat té, s níž se žáci později setkají u skutečných zkoušek," pověděla o zajímavé možnosti pro zájemce o studium ředitelka Gymnázia Valašské Klobouky Eva Cepková. Cvičné přijímačky budou zajišťovány společností Scio, která má v kompetenci rovněž přípravu dubnového oficiálního přijímacího řízení. „O tuto formu nezávislého testování jsme dosud zaznamenali značný zájem, šanci ale ještě mají i ti, kteří se dosud nepřihlásili. Pokud by se chtěli zapojit, stačí v pondělí ráno přijít a testy pro ně budou připravené," ujistila ředitelka.

 

Gymnázium Valašské Klobouky

 
Účastníci cvičných přijímaček obdrží osobní kód, který jim zajistí anonymitu vyhodnocení výsledků. Pod tímto kódem se také budou moci na webových stránkách společnosti Scio seznámit se svou úspěšností. „Výsledky budou sloužit výhradně pro potřebu absolventů přijímaček nanečisto. Pokud podle nich usoudí, že by se ještě rádi dále zdokonalovali, nabízíme jim bezplatné přípravné kurzy českého jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů," informovala Eva Cepková. Jak poznamenala, kurzy budou probíhat ve třech dílčích částech počátkem dubna, tedy v době nejintenzivnější přípravy na ostré zkoušky. Zúčastnit se jich přitom mohou i další zájemci o studium na gymnáziu, nejen ti, kteří nyní absolvují cvičné testy.

Přihlášky ke studiu pro obory čtyřleté gymnázium a obchodní akademie přijímá Gymnázium Valašské Klobouky do 15. března 2011.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA