Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gymnázium má nejlepší výsledky v kraji

date_range 28.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Slavičín se účastnilo dlouhodobého srovnávání výsledků mezi žáky víceletých gymnázií v projektu SCIO komplexní analýzy výuky v matematice a jazyce českém. Nejlepšími studenty ve Zlínském kraji v testování matematiky pro deváté třídy a kvarty mezi žáky víceletých gymnázií se stal Jonáš Plášek, Michaela Maňasová, Štěpán Čala, Vojtěch Tarabus, David Maryáš. Nejlepšími studenty ve Zlínském kraji v testování matematiky pro šesté třídy a primy mezi žáky víceletých gymnázií se stal Martin Křek, Tereza Ondrúšková, Timotej Mitura.

Pro potřeby astrofyziky má škola vhodné vybavení                    foto: archiv školy

Gymnaziální vzdělávání ve Slavičíně má nejenom tradici, ale především kvalitu výuky prokázanou úspěchy v krajském a celostátním měřítku. Kvalita je také dána pestrostí nabídky povinných, volitelných předmětů, kroužků a moderními materiálně technickými podmínkami. Od ledna je na gymnáziu například nová fyzikální laboratoř. Gymnázium vyučuje španělštinu, francouzštinu, němčinu, angličtinu, ruštinu, latinu. V přírodovědných předmětech pravidelně studenti v předmětech fyzika, astrofyzika, chemie, biologie postupují do celostátních kol Středoškolské odborné činnosti.

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA