Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Gymnázium připravuje Den otevřených dveří

date_range 01.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Pro všechny zájemce o studium, jejich rodiče i širokou veřejnost chystá Gymnázium Valašské Klobouky příležitost k návštěvě školy a načerpání všech potřebných informací. Den otevřených dveří, při kterém budou poskytovány zejména podrobnosti o letošním přijímacím řízení i přípravných kurzech, se uskuteční v úterý 22. února od 8 do 17 hodin.

„Den otevřených dveří je možností, jak se setkat se zájemci o studium na našem gymnáziu, ale také s přáteli školy a rodiči našich současných i budoucích žáků. Hlavní důraz ovšem bude kladen na poskytování informací o připravovaném přijímacím řízení do čtyřletého studijního oboru gymnázia a rovněž do oboru obchodní akademie," sdělila k plánované akci ředitelka Gymnázia Valašské Klobouky Eva Cepková. „Budoucí studenti si budou moci prohlédnout všechny prostory gymnázia i vybavení učeben a laboratoří, budou se moci zeptat vyučujících na to, co je bude ohledně studia zajímat, a také se seznámí s projekty, do kterých se mohou následně v rámci svých oborů zapojit," dodala. Pro školní rok 2011/2012 ovšem nebude Gymnázium Valašské Klobouky otevírat osmiletou formu gymnaziálního studia.

 

Gymnázium Valašské Klobouky

 
Den otevřených dveří přinese všem uchazečům přehledné informace o přípravných kurzech, jejich náplni a časovém harmonogramu. Nebudou chybět ani kritéria pro přijetí ke vzdělávání v obou hlavních směrech či podrobnosti o konání SCIO testů z obecných studijních předpokladů, matematiky a českého jazyka. Samozřejmostí bude seznámení s přidělováním bodů v systému hodnocení uchazeče i zohledňováním výsledků dosažených na základní škole.

Součástí prezentace školy bude rovněž představení studijních možností a profilace žáků, nabídka ateliéru pro výtvarně nadané i pěveckého sboru pro hudebně zaměřené studenty, stejně jako přiblížení kulturního života gymnázia, ke kterému neodmyslitelně patří výstavy v Galerii G nebo tématické besídky, akademie a zahraniční výjezdy. Příznivci sportu se pak budou moci podívat do moderní sportovní haly, která slouží jak k výuce tělesné výchovy, tak i k mimoškolním aktivitám mládeže a veřejnosti.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA